www.studio-r.wz.cz


info o nás repertoár fotografie kontakty mp3 ku poslechu

Studio-R - seznámení

Hudební skupina STUDIO-R® je všestranná taneční kapela. Technické prostředky, které kapela využívá, umožňují široký záběr napříč repertoárové oblasti POPU, ROCKU, C&W, SWINGU, JAZZU a také samozřejmě i „lidovek“. STUDIO-R® se snaží svým profesionálním přístupem o to, aby ti kteří nás pozvou na své akce byli maximálně spokojeni. Snahou skupiny STUDIO-R® je, aby skladby zněly tak jako v originále a to s velkým důrazem na zpěv - proto je také převážná část repertoáru zpívaná. Skupina STUDIO-R® je vybavena moderní, novou, kvalitní zvukovou aparaturou. Používá nástroje firmy YAMAHA a ROLAND a umocnění vokálů velmi kvalitní vocalizer VOCALIST VR americké firmy DigiTech. Výsledný zvuk kapely je dosažen použitím stereofonního audio procesoru APX 4080 , který dodává celkovému výslednému zvuku jasnost a brilanci.
S tímto výsledným zvukem umí zahrát i velmi decentní, tichou, poslechovou hudbu, právě tak dobře jako i tvrdé "pecky".

síla

Petr Rampas

Petr RAMPAS

je vedoucím skupiny STUDIO-R® – klávesy, zpěv, konferování a obsluha veškerého technického zařízení kapely. Zároveň je také spoluaranžérem a programátorem všech skladeb.
Svatka Hrubá

Svatka HRUBÁ

zpěv - percuse - konferování
Láďa Luňáček

Ladislav LUŇÁČEK

basová a el. kytara - zpěv - konferování

Jiří ČONDL

el. bicí YAMAHA a obsluha technického zařízení kapely


Hudební skupinu STUDIO-R®můžete využít na plesy, taneční zábavy, podnikové a soukromé oslavy a další slavnostní akce.


Cena za vystoupení je vždy po dohodě s vedoucím skupiny, liší se podle počtu objednaných muzikantů od dvou do čtyř hráčů.


Hudební skupina STUDIO-R® má dlouholetou praxi jako barová kapela hotelu
Skupina STUDIO-R také nabízí komponovaný pořad s názvem .. C O U N T R Y ... P Ě Š Á K.. , ve kterém doprovází špičkového zpěváka a hráče na foukací harmoniku TOMÁŠE L I N K U . Mimo skladeb, které prezentují jeho poslední CD*Můj stín*, zpívá hity Michala Tučného, Mirka Hoffmanna a samozřejmě vlastní, npř. Paní má se má, Hraj fér, Bídnej stár, atd. Pořad je příjemným zpestřením podnikových oslav, večírků, svateb a jiných.***


<